O kancelarii
Powstanie Kancelarii ARC Wierzytelności, jest owocem partnerskiej współpracy wybitnych prawników, z których każdy z czterech założycieli, specjalizuje się w innej dziedzinie prawa.

Dzięki połączeniu ich wiedzy i doświadczenia, jesteśmy obecnie w stanie pomóc naszym klientom w obronie ich praw, niezależnie od tytułu, z jakiego wynikają ich wierzytelności.

Stanowisko prezesa Spółki objął Konrad Molenda - prawnik z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w departamentach prawnych uznanych firm i kancelarii finansowych (Kancelaria Prawna Lexus, Getin Noble Bank, Kancelaria Prawna Honestum), specjalizujących się w procesach windykacji polubownej i sądowo - egzekucyjnej. Jest on także współautorem nowoczesnych schematów obsługi, znaczących podmiotów biznesowych w tym zakresie.

W tworzeniu firmy, uzupełnia go Zbigniew Świątkiewicz, znakomity prawnik współpracujący na stałe z jedną z większych kancelarii prawnych w Warszawie. W obszarze jego zainteresowań znajduje się prawo zobowiązań, prawo gospodarcze, prawo budowlane. Dzięki doświadczeniu nabytemu przy obsłudze prawnej znaczących i wymagających inwestycji budowlanych, doskonale poznał specyfikę tego rynku i zależności między jego podmiotami.

Zarząd Spółki wspierany jest przez doświadczonych wspólników, którzy stworzyli w Warszawie kancelarię prawną cieszącą się wspaniałą renomą, od lat obsługującą znaczne podmioty rynku budowlanego. Specjalizują się w prowadzeniu spraw wymagających głębokiej znajomości procesów gospodarczych, a także w dziedzinie budownictwa, rynku nieruchomości i prawa handlowego.

Jeszcze nie tak dawno, gdy przedsiębiorca nie otrzymał od kontrahenta zapłaty, dążył do natychmiastowego rozwiązania sprawy na drodze sądowej. Zatracała się zupełnie myśl o utrzymaniu dobrych relacji biznesowych.

Spółka ARC Wierzytelności oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc w dochodzeniu wszelkich należności.

Współpracujemy z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, korporacjami, wspólnotami mieszkaniowymi, a także klientami indywidualnymi. W ramach działań windykacyjnych nasi Klienci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza przygotowanych przez nas produktów.

Proponujemy również szereg rozwiązań prewencyjnych, służących skutecznemu zabezpieczeniu interesów naszych Klientów, jeszcze przed podjęciem decyzji o wyborze przez nich kontrahenta. Pozyskujemy informacje o sytuacji gospodarczej i prawnej podmiotów. Prowadzimy działania doradcze a także edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa finansowego. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania, działając zgodnie z najwyższymi standardami na rynku obsługi wierzytelności.

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO POLITYKA PRYWATNOŚCI

Kontakt